Dell Inspiron 17R SE - kilka pytań

Oto źródło wiedzy o laptopach Dell - przyda się każdemu, kto myśli o kupnie sprzętu.
Opowiedzcie - na jakim sprzęcie pracujecie i jak się sprawuje? Podzielcie się opiniami na temat komputerów Dell i pomóżcie Dellmaniakom wybrać właściwy sprzęt.
Ac
Achaj
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2013, 01:57

Dell Inspiron 17R SE - kilka pytań

Postautor: Achaj » 27 wrz 2013, 02:21

Witam!
Zostałem szczęśliwym nabywcą laptopa Dell inspiron 17R SE :D
Konfiguracja:
I7 3630QM 2,4Ghz
Ram - 8GB
Dysk - 1 TB
Grafika - GT650M DDR5 2 GB

Z tego co się zorientowałem, mam nieco nowszy (?) procesor bo np ten laptop recenzowany tutaj http://laptopy.gadzetomania.pl/2012/08/ ... ajnosc/top jest niby taki sam lecz wyposażony w nieco słabszy procesor i7 3610QM.

Mam kilka pytań (komputer jest kupiony głównie do gier więc w związku z tym pytania)
Czy na odpiętej baterii i ustawieniu planu zasialania "High Performacne" wyduszam już 100% tego komputera czy są gdzieś jeszcze opcje które moga nieco podnieść jego wydajność ?
Czy ten Overboost na karcie i procesorze uruchamia się automatycznie ? Czy muszę mieć do tego dograne jakieś sterowniki dodatkowe ? (wgrane jest wszystko z płyty Dell plus najnowsze sterowniki NVIDIA)
W programie 3DMARK VANTAGE uzyskałem wynik 10600 punktów, czy to dobry wynik ?
Na baterii chodzi 2 max 3 godz - to chyba dobry wynik zważyszy na 17" ekran i te podzespoły ?
Podczas dłuższego grania momentami drastycznie spadają klatki, czy jest to wina słabego chłodzenia, zainwestować w podkładkę ?


Wróć do „Opinie o laptopach Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]