Opinia o dell inspiron 1525

Oto źródło wiedzy o laptopach Dell - przyda się każdemu, kto myśli o kupnie sprzętu.
Opowiedzcie - na jakim sprzęcie pracujecie i jak się sprawuje? Podzielcie się opiniami na temat komputerów Dell i pomóżcie Dellmaniakom wybrać właściwy sprzęt.
Awatar użytkownika
Inspiron

Opinia o dell inspiron 1525

Postautor: Inspiron » 24 kwie 2010, 08:41

Jestem posiadaczem dell inspiron 1525 w kolorze czarnym :)
na początek specyfikacja:
DELL Inspiron 1525 Intel Core 2 Duo T5450 2GB 160GB 15 BD VHB

laptopa używam głownie do domu do internetu, worda i jakieś proste gry wsieci

sprzęt jak to dell, najwyższej jakości. Nic nie trzeszczy i nie odpada :)
mam go od ponad roku i nic nigdy się nie popsulo. Używam go codziennie po 7-9 godzin.
Na baterii trzyma około 3 godzin co w sumie mi wystarcza, głownie korzystam z niego w domu wiec jest podlaczany do prądu. Do moich zastosowań idealny.
Jedyne co bym w nim zmienił to Windows na wersje 7.
Mabardzo dobra matryce, nie jest led ale i tak kolory oddaje wiernie i nie mam powodów do narzekań. Dzięki hdmi mam możliwość podłączenia laptopa do telewizora co jest bardzo dobrym rozwiązaniem - mam w nim bleray wiec jakość filmów jest na prawdę super.
Nie wiem co mogę jeszcze o nim napisać, obudowa w kolorze czarnym nie brudzi się, nie widać śladów palcu. Wcześniej miałem dell A860 i tam na obudowie było widać każdy
odcisk palca. Jak macie jakieś pytania co do tego sprzętu to chętnie odpowiem.


Ko
KoloLolo
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2013, 23:21

Re: Opinia o dell inspiron 1525

Postautor: KoloLolo » 23 sty 2013, 22:44

Niedawno kupiłęm ten model...jednym słowem bardzo udana inwestycja. Warto było za niego dać taką kasę


Moja ulubiona strona www.gemur.pl/ ?

Wróć do „Opinie o laptopach Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]