Dell Studio 1749

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
ty
typp
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2013, 10:12

Dell Studio 1749

Postautor: typp » 02 mar 2013, 10:18

Witam.
1. Ma ktoś pomysł jak rozwiązać taki problem.
Dell WebCam mi się wysypał, wcześniej zaczął zmulać mi lapka, a w konsekwencji przy próbie jego włączenia, wywalał błąd i się nie uruchamiał, choć kamerka normalnie się uruchamia.
Przewertowałem, co mogłem. NIe mogę za cholerę nigdzie ściągnąć tego. Na dell podałem kod serwisowy i nie mogę również. Jakieś sensowne rozwiązania?

Można jakimś innym programem wysyłać jednocześnie obraz np. na czacie,skypie i ustawić, by obraz szedł czarno-biały? Czy musi to być koniecznie dell webcam center?
Taki wyświetla mi się błąd. Zainstalowałem DWC w wersji 1.0 i gdy przechodzi do trybu IM Mode, czyli włącza się ten cienki pasek, by można było dodawać te minki, filtry, wyskakuje właśnie ten błąd i gdy kliknę któryś z tych przycisków pokazuje się niebieski ekran i następuje zrzucanie pamęci fizycznej i komputer się restartuje.
Obrazek

2. Chciałbym przywrócić system do takiego stanu, gdy odpaliłem go pierwszy raz. By uzyskać wszystkie oprogramowanie, takie jakie było przy starcie. Czy muszę posłużyć się ukrytą partycją recovery (15GB) czy nośnikiem, który miałem w pudełeczku Della - czerwona płyta DVD "Operating System Already installed on your computer, reainstallation dvd win 7 pro 64-bit, The software is already installed on your computer. use this dvd only to reinstall OS on a Dell PC. This DVD is not for reinstallation of programs or drivers"

z góry dzięki za pomoc


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]