laptop po wyłączeniu uruchania się ponownie

Problemy związane z: Laptop Dell Vostro
kr
krzysiek336
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2011, 20:28

laptop po wyłączeniu uruchania się ponownie

Postautor: krzysiek336 » 03 mar 2013, 16:12

Witam wszystkich pasjonatów laptopów marki Dell.
Posiadam laptopa dell vostro 3750 z oprogramowaniem Windows 7 ver.64 bit z procesorem intel core i3 od ponad półtora roku. Laptopa używam wyłącznie do użytku domowego, beż żadnych gierek. Z jego wyglądu i działania jestem zadowolony. Jednakże ostatnio zaczyna u mnie występować pewien problem w wyłączeniem laptopa. Otóż sprawa wygląda następująco: kiedy po skończonej pracy chcę wyłączyć laptop - po kliknięciu start > zamknij - laptop się wyłącza i w momencie jak gaśnie przycisk zasilania, momentalnie zaświeca się ponownie i laptop sam się uruchamia jakby kliknięto na opcji "uruchom ponownie". Ten problem występuje coraz częściej, gdyż trafiają się momenty, że laptop wyłącza się bez problemów. Laptop przeskanowany pod kątem wirusów, złośliwego oprogramowania. Jedyny ratunek, aby wyłączyć skutecznie laptopa, to w momencie ponownego uruchamiania, muszą nacisnąć przycisk zasilania, aby go wyłączyć. I po takiej procedurze laptop uruchamia się normalnie. Czy ktoś z posiadaczy tego typu laptopa mógłby mi udzielić fachowej porady w przedmiotowym problemie - czy tylko serwis. Pozdrawiam i czeka na propozycje.


Wróć do „Laptopy Dell Vostro”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]