Dell M4400 Bluescreen

Problemy związane z: Laptop Dell Precision
bu
bursonik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2012, 22:34

Dell M4400 Bluescreen

Postautor: bursonik » 22 lip 2012, 22:51

Witam,
mam kartę graficzną fx 7700m i jak instaluję najnowsze sterowniki ze strony nVidia teraz to są 302.xx i restartuję komputer to przy uruchamianiu kompa pojawia się bluescreen czasami na początku czasami jak odpalę jakiś program a czasami od razu przy logowaniu. Ten sam program pojawia się przy zainstalowanych sterownikach 295.xx. Tylko przy braku zainstalowanych sterowników czyli tylko na tych windowsowych komputer działa w miarę stabilnie ale już programy specjalistyczne do projektowania nie dają radę. Problem tez jest z grami. Sprawdzałem też 285.62 i na nich działa w miarę ok ale wydajność w grach jest tragiczna. Na zagranicznych forach szukałem odpowiedzi i nie tylko ja mam z tym problem. Ludzie mówią że to wina BIOSU. Komuś pomogło odznaczenie opcji VT-x no ale mi to niestety nie pomogło... Czy ktoś jest w stanie mi pomóc co z tym zrobić bądź powiedzieć jaki sterownik zainstalować aby wszystko stabilnie i w miarę wydajnie chodziło? Dodam jeszcze że każde sterowniki odinstalowywałem w trybie awaryjnym przez program driver sweeper i czyściłem rejestr.


ch
christo123
Posty: 8
Rejestracja: 05 maja 2014, 22:34

Re: Dell M4400 Bluescreen

Postautor: christo123 » 04 sie 2014, 07:46

Też miałem ten problem przy próbie instalacji sterów z nVidii. Nie pamiętam już czemu się tak działo...
Zainstaluj sterowniki ze strony Dell'a.


Wróć do „Laptopy Dell Precision”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]