Inspiron N 5110 nie można załączyć

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
bo
bob911
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2011, 22:01

Inspiron N 5110 nie można załączyć

Postautor: bob911 » 13 gru 2011, 22:29

Witam Rano wyłączyłem komputer i nie można go ponownie uruchomić kompletny brak reakcji Laptop nowy na gwarancji


po
pol2pol
Posty: 5
Rejestracja: 06 gru 2011, 00:19

Re: Inspiron N 5110 nie można załączyć

Postautor: pol2pol » 14 gru 2011, 11:44

dodłacz zasilacz ?


ko
konrad1992
Posty: 7
Rejestracja: 06 lis 2011, 21:10

Re: Inspiron N 5110 nie można załączyć

Postautor: konrad1992 » 15 gru 2011, 10:50

Też tak miałem i już miałem oddać na gwarancję, ale w końcu się uruchomił. Przy uruchamianiu wybierz f2 luba f10 chyba- nie ustawienia biosu(setup), tylko to drugie. Uruchom 2 testy. Jeżeli dalej nie będzie chciał się uruchomić spróbuj kilka razy go uruchomić i przytrzymaj przycisk "power", żeby go uruchomić. Po którejś z kolei próbie powinien włączyć się program do naprawy problemu- tam wyszukuje problem i po zakończeniu powinien się normalnie uruchomić.
Ale szczerze też jestem nim trochę zawiedziony- miałem wybór między Dell-em z dobrymi parametrami (i7,6GB,GF GT 525M 1GB), a Asusem. Większa część osób polecała mi Della, a teraz mam z nim same problemy- nie chciał się uruchomić, cały czas się mocno grzeje- nawet mimo podkładki chłodzącej, obudowa skrzypi, pracuje jak "suszarka". Orientuje się ktoś czy jest możliwość wymiany w serwisie np. na Dell-a XPS z gorszymi parametrami? Może chociaż chłodzenie będzie dobrze spełniać swoją rolę.


Ro
Rorschach
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2012, 14:00

Re: Inspiron N 5110 nie można załączyć

Postautor: Rorschach » 08 sty 2012, 14:10

konrad1992 pisze:Też tak miałem i już miałem oddać na gwarancję, ale w końcu się uruchomił. Przy uruchamianiu wybierz f2 luba f10 chyba- nie ustawienia biosu(setup), tylko to drugie. Uruchom 2 testy. Jeżeli dalej nie będzie chciał się uruchomić spróbuj kilka razy go uruchomić i przytrzymaj przycisk "power", żeby go uruchomić. Po którejś z kolei próbie powinien włączyć się program do naprawy problemu- tam wyszukuje problem i po zakończeniu powinien się normalnie uruchomić.
Ale szczerze też jestem nim trochę zawiedziony- miałem wybór między Dell-em z dobrymi parametrami (i7,6GB,GF GT 525M 1GB), a Asusem. Większa część osób polecała mi Della, a teraz mam z nim same problemy- nie chciał się uruchomić, cały czas się mocno grzeje- nawet mimo podkładki chłodzącej, obudowa skrzypi, pracuje jak "suszarka". Orientuje się ktoś czy jest możliwość wymiany w serwisie np. na Dell-a XPS z gorszymi parametrami? Może chociaż chłodzenie będzie dobrze spełniać swoją rolę.


Witam, tendencja grzania się naszego della wynika z procesora i7, który charakteryzuje się właśnie wysoką temperaturą pracy, więc 70 - 80 stopni w stresie nie powinno nikogo dziwić. Co do pracowania jak "suszarka", ja przed zakupem poczytałem na temat N5110 i wyraźnie w recenzjach ludzie podkreślali jego głośną pracę, więc jak oczekiwałeś czegoś cichszego trzeba było kupić inny model. Musimy pamiętać, że "bebechy" laptop ma mocne i trzeba dosyć potężnego chłodzenia by wszystko pracowało należycie.
Jeżeli chodzi o zamianę w serwisie to powątpiewam w możliwość jej dokonania. Jest chyba tylko 10 dniowy okres zwrotu sprzętu, później już nici z tego ,no ale nie jestem ekspertem w tej materii więc mogę się mylić.
Podkładki chłodzące to moim zdaniem strata pieniędzy, spełniały by swoją rolę gdyby nie było obudowy i bezpośrednio wiałyby na elementy.
Pozdro


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]