7720SE Problem z myszka bluetooth

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
ga
gamblerpl
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:48

7720SE Problem z myszka bluetooth

Postautor: gamblerpl » 25 paź 2012, 08:32

Witam,
Mam problem z myszka Logitech MX1000 -Bluetooth

Przy dodatniu nowego urządzenia wszystko ladnie wychwytuje / ladnie sterowniki instaluje ... myszka rusza ...
Wszystko pieknie ..ale po ok 2 min. uzywania myszki nagle znikaja sterowniki ;/

Myszka sprawna w 100% -sprawdzana na innym sprzecie

Czy moze byc to wina Bluetooth 4?


DELL INSPIRON 7720 SE

Windows 7 x64


Ch
Chomeini
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2012, 09:56

Re: 7720SE Problem z myszka bluetooth

Postautor: Chomeini » 02 lis 2012, 18:29

Raczej ci nie pomogę, ale zauważyłem że jest problem połączeniowy poprzez bluetooth (posiadam tego samego lapka) - paruje mi np. telefon z lapkiem, nawiązują połączenie ale nie mogę przesłać żadnych plików ani w jedną ani w drugą stronę. Na dowolnym innym komputerze poprzez DONGL-a (USB Bluetooth) niema żadnych problemów a Dell niestety ma jakieś opory. Na szczęście nie potrzebuję za często używać Bluetooth-a więc za mocno nie wnikałem w problem.

Dla odmiany nie mogę zaktualizować BIOS-u, może ty masz jakiś pomysł :
dell-inspiron/dell-inspiron-17r-se-7720-znikajacy-plik-bios-t1291.html


Dell Inspiron 17R SE 7720, i5-3210M, 8 GB RAM, 500 GB HD, WIN 7 x64
ga
gamblerpl
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:48

Re: 7720SE Problem z myszka bluetooth

Postautor: gamblerpl » 14 lis 2012, 08:35

Z Aktualizacją nie mam problemów /Obecnie pojawiła sie na stronie producenta A11 ..
Instrukcja aktualizacji BIOS ... wchodzisz na strone producenta ze sterownikami. szukasz sterownikow swieżych BIOS (na dzien dzisiejszy A11)

Odpalasz instalke / jak masz Win 7 mi wyskoczyła informacja dot. zapory ... potwierdzasz TAK / .. .komputer jakby sie lekko zawiesza (trwa sprawdzanie stanu bios) ..potem nastepuje restart kompa -PAMIETAJ ZEBY MIEC CALY CZAS POD ZASILACZEM
..Po restarcie włączy Ci sie mocniejszy wentylator/ aktuallizacjia sie zrobi . automatyczny restart i masz juz nowego biosa :)


Czy komus udało się wywalczyć cos z problemem Bluetooth + Myszka HID ?


Ch
Chomeini
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2012, 09:56

Re: 7720SE Problem z myszka bluetooth

Postautor: Chomeini » 17 lis 2012, 16:10

No cały czas to samo, wcześniej pozostawał na dysku (pobrany BIOS) do próby instalacji a teraz dla odmiany gdy tylko się ściągnie od razu znika (coś w rodzaju samokasowania się). Opcje były różne - z Firewallem i bez, Antywirus i bez itd, itd i nie mam już siły do zmiany BIOS-u, jest to jedyny ściągany plik który się tak zachowuje - z żadnym innym nie ma takich problemów. O co tu chodzi ?


Dell Inspiron 17R SE 7720, i5-3210M, 8 GB RAM, 500 GB HD, WIN 7 x64

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]